meget godt, og jeg anbefaler det

Gerecyclede materialen
Nike Pro
Dri-FIT fitnesstights voor heren
Dit product is gemaakt met minstens 75% gerecyclede polyestervezels
Bij de Nike Pro collectie draait het om zelfverzekerd presteren, wat je fitnessniveau ook is. Deze aansluitende tights voelen zacht en elastisch aan en zijn gemaakt voor al je favoriete sporten en activiteiten.
- Weergegeven kleur: Smoke Grey/Zwart
- Stijl: FB7952-084
Nike Pro
Bij de Nike Pro collectie draait het om zelfverzekerd presteren, wat je fitnessniveau ook is. Deze aansluitende tights voelen zacht en elastisch aan en zijn gemaakt voor al je favoriete sporten en activiteiten.
Pluspunten
- Nike Dri-FIT technologie voert zweet weg van je huid voor snellere verdamping, zodat je droog en comfortabel blijft.
- Het elastische knit materiaal zorgt voor een aansluitend gevoel zodat je vrij kunt bewegen tijdens je work-outs en activiteiten.
- De zachte, elastische tailleband sluit aan boven je heupen.
- In de zijzak kun je kleine voorwerpen opbergen, zoals sleutels en pasjes.
Productgegevens
- Body: 90% polyester, 10% elastaan. Mesh: 92% polyester/8% elastaan.
- Kan in de wasmachine
- Geïmporteerd
- Weergegeven kleur: Smoke Grey/Zwart
- Stijl: FB7952-084
Maat en pasvorm
- Het model draagt maat M en is 1,85 m lang
- Strakke pasvorm: aansluitend en voorgevormd
- Volledige lengte: valt net onder de enkel
- Maatwijzer
Verzending en retourneren
Langere retourperiode rond de feestdagen
Je kunt producten gedurende een langere periode van 60 dagen retourneren. Meer info
Zo wordt het gemaakt
- Het gerecyclede polyester dat wordt gebruikt in Nike producten begint als gerecyclede plastic flessen. De flessen worden schoongemaakt, tot vlokken versnipperd en in pellets omgezet. Van die pellets wordt nieuw garen van hoge kwaliteit gesponnen dat we in onze producten gebruiken voor optimale performance en verminderde belasting van het milieu.
- Het recyclen van polyester leidt niet alleen tot minder restafval, maar er wordt bij dit proces ook tot 30% minder CO2 uitgestoten dan bij de productie van nieuw polyester. Nike haalt jaarlijks gemiddeld 1 miljard plastic flessen van stortplaatsen en waterwegen.
Beoordelingen (134)
Beoordelingen (134)
4.5 sterren
Pedro950528624 - 17 dec 2025
Unexpectely Poor Quality
Jonathan916974208 - 16 dec 2025
These tights are a real disappointment. They are too thin for wearing outside in anything but very warm weather. The elastic is not strong. And, the overall look and feel is not the quality that I expected. I will probably be returning them.
MICHAEL787051830 - 04 dec 2025
Excellent quality. Excellent customer service.

Nike Pro


