afbeelding 1 van 6
Nike Sportswear Windrunner Knit damesjack - Sweet Beet/Burgundy Crush/Sail

Gerecyclede materialen

Nike Sportswear Windrunner

Knit damesjack

€ 69,99
Zwart/Wit
Zwart/Sail/Sail
Sweet Beet/Burgundy Crush/Sail

Dit product is gemaakt met minstens 75% gerecyclede polyestervezels

Dit jack is geworteld in historische Nike designs en heeft de klassieke Windrunner chevron voor een vintage en sportieve look.


  • Weergegeven kleur: Sweet Beet/Burgundy Crush/Sail
  • Stijl: HJ0975-634

Nike Sportswear Windrunner

€ 69,99

Dit jack is geworteld in historische Nike designs en heeft de klassieke Windrunner chevron voor een vintage en sportieve look.

Productgegevens

  • 96% polyester/4% elastaan
  • Geribde boorden en zoom
  • Zakken
  • Geborduurd Swoosh logo links op de borst
  • Kan in de wasmachine
  • Geïmporteerd
  • Weergegeven kleur: Sweet Beet/Burgundy Crush/Sail
  • Stijl: HJ0975-634

Maat en pasvorm

    • Het model draagt maat S en is 1,78 m lang
    • Standaardpasvorm: ruimere pasvorm en traditioneel
  • Maatwijzer

Verzending en retourneren

Nike members krijgen gratis standaardverzending bij bestellingen van € 50 of meer.

Je kunt je bestelling gratis binnen 30 dagen retourneren. Meer informatie. Er zijn een aantal uitzonderingen van toepassing.

Zo wordt het gemaakt

    • Het gerecyclede polyester dat wordt gebruikt in Nike producten begint als gerecyclede plastic flessen. De flessen worden schoongemaakt, tot vlokken versnipperd en in pellets omgezet. Van die pellets wordt nieuw garen van hoge kwaliteit gesponnen dat we in onze producten gebruiken voor optimale performance en verminderde belasting van het milieu.
    • Het recyclen van polyester leidt niet alleen tot minder restafval, maar er wordt bij dit proces ook tot 30% minder CO2 uitgestoten dan bij de productie van nieuw polyester. Nike haalt jaarlijks gemiddeld 1 miljard plastic flessen van stortplaatsen en waterwegen.

Geen beoordelingen