Too short. I wear L pants, but these don’t look right.

Gerecyclede materialen
Nike Primary Fleece
Dri-FIT UV performance joggingbroek voor heren
Dit product is gemaakt met minstens 75% gerecyclede polyestervezels
Deze Primary joggingbroek is zacht en zweetafvoerend en gemaakt van soepel, double-knit materiaal. Het klassieke joggingbroekmodel loopt taps toe bij de benen en heeft een elastische tailleband voor een comfortabele pasvorm die met je meebeweegt.
- Weergegeven kleur: Zwart/Zwart
- Stijl: FZ0975-010
Nike Primary Fleece
Deze Primary joggingbroek is zacht en zweetafvoerend en gemaakt van soepel, double-knit materiaal. Het klassieke joggingbroekmodel loopt taps toe bij de benen en heeft een elastische tailleband voor een comfortabele pasvorm die met je meebeweegt.
Geschikt om altijd te dragen
Premium middelzwaar double-knit materiaal voelt aan beide kanten glad aan en is gemakkelijk om in te bewegen. Nike Dri-FIT technologie voert zweet weg van de huid voor snellere verdamping, zodat je droog en comfortabel blijft.
Veilige zakken
In de ritszakken aan de zijkant kun je essentials zoals je pasje, sleutels of telefoon opbergen.
Meer pluspunten
- Een elastische tailleband met trekkoord zorgt voor een verstelbare pasvorm.
- Platte naden helpen wrijving te voorkomen terwijl je in beweging bent.
- Dit product biedt bescherming tegen uv-A- en uv-B-straling op plaatsen die door het kledingstuk worden bedekt. Gebruik van goede zonnebrandcrème wordt aangeraden om blootgestelde huid te beschermen.
Productgegevens
- Geborduurd Swoosh logo
- Body: 78% polyester/22% katoen. Zakken: 100% polyester.
- Kan in de wasmachine
- Geïmporteerd
- Weergegeven kleur: Zwart/Zwart
- Stijl: FZ0975-010
Maat en pasvorm
- Het model draagt maat M en is 1,88 m lang
- Het Big & Tall model draagt maat 2XL en is 1,85 m lang
- Standaardpasvorm: ruimere pasvorm en traditioneel
- Volledige lengte: valt net onder de enkel
- Maatwijzer
Verzending en retourneren
Langere retourperiode rond de feestdagen
Je kunt producten gedurende een langere periode van 60 dagen retourneren. Meer info
Zo wordt het gemaakt
- Het gerecyclede polyester dat wordt gebruikt in Nike producten begint als gerecyclede plastic flessen. De flessen worden schoongemaakt, tot vlokken versnipperd en in pellets omgezet. Van die pellets wordt nieuw garen van hoge kwaliteit gesponnen dat we in onze producten gebruiken voor optimale performance en verminderde belasting van het milieu.
- Het recyclen van polyester leidt niet alleen tot minder restafval, maar er wordt bij dit proces ook tot 30% minder CO2 uitgestoten dan bij de productie van nieuw polyester. Nike haalt jaarlijks gemiddeld 1 miljard plastic flessen van stortplaatsen en waterwegen.
Beoordelingen (79)
Beoordelingen (79)
4.3 sterren
Too short
BrockT353227651 - 03 nov 2025
Great joggers
Prince12 - 22 okt 2025
[This review was collected as part of a promotion.] I bought this jogger couple month ago and they feel great, i wear them every day
Product gratis ontvangen of beoordeeld als onderdeel van een prijs of een weggeefactie, of in ruil voor korting.
#productsprovidedbynikeZiggy - 12 okt 2025
I think I received a misfit pair I have numerous pairs of these and these were like 6” too short or they are supposed to have been tagged youth not sure

Nike Primary Fleece






