Inter Milan 2025/26 Stadium Derde Nike Total 90 replicavoetbalshirt met Dri-FIT voor heren - Thunder Blue/Safety Orange/Safety Orange

Duurzame materialen

Inter Milan 2025/26 Stadium Derde

Nike Total 90 Replicavoetbalshirt met Dri-FIT voor heren

€ 99,99
Selecteer maatMaatwijzer

Dit product is gemaakt met vezels van 100% gerecycled polyester

Deel

21 jaar na zijn debuut keert Nike Total 90 terug op het wereldpodium. Dit shirt is geïnspireerd op de energie van het begin van de jaren 2000 en gebruikt kleuren van het originele Total 90 tenue van Inter en gebogen designlijnen om de iconische collectie naar een nieuw sterrentijdperk te brengen.


  • Weergegeven kleur: Thunder Blue/Safety Orange/Safety Orange
  • Stijl: HM3204-438

Inter Milan 2025/26 Stadium Derde

€ 99,99

21 jaar na zijn debuut keert Nike Total 90 terug op het wereldpodium. Dit shirt is geïnspireerd op de energie van het begin van de jaren 2000 en gebruikt kleuren van het originele Total 90 tenue van Inter en gebogen designlijnen om de iconische collectie naar een nieuw sterrentijdperk te brengen.

Het verhaal achter het design: Total 90

De Total 90 collectie is ontworpen voor performance, de volle 90 minuten van een wedstrijd. De collectie is uitgegroeid tot een van de iconische tenues van de jaren 2000 dankzij de gebogen lijnen, asymmetrische designs en gemengde materialen. Deze heruitgave geeft een nieuwe generatie spelers en fans dezelfde energie.

Geïnspireerd op de pro's

In onze Stadium collectie worden replicadesigndetails gecombineerd met zweetafvoerende technologie voor een wedstrijdlook die is geïnspireerd op je favoriete team.

Blijf droog

Nike Dri-FIT technologie voert zweet weg van de huid voor snellere verdamping, zodat je droog en comfortabel blijft.

Productgegevens

  • Replicadesign
  • Geweven logo
  • 100% polyester
  • Kan in de wasmachine
  • Geïmporteerd
  • Weergegeven kleur: Thunder Blue/Safety Orange/Safety Orange
  • Stijl: HM3204-438

Zo wordt het gemaakt

    • Het gerecyclede polyester dat wordt gebruikt in Nike producten begint als gerecyclede plastic flessen. De flessen worden schoongemaakt, tot vlokken versnipperd en in pellets omgezet. Van die pellets wordt nieuw garen van hoge kwaliteit gesponnen dat we in onze producten gebruiken voor optimale performance en verminderde belasting van het milieu.
    • Het recyclen van polyester leidt niet alleen tot minder restafval, maar er wordt bij dit proces ook tot 30% minder CO2 uitgestoten dan bij de productie van nieuw polyester. Nike haalt jaarlijks gemiddeld 1 miljard plastic flessen van stortplaatsen en waterwegen.
    • Lees hier meer over ons project Move to Zero, waarbij we werken aan een CO2-neutraal en afvalvrij productieproces. We willen producten ontwerpen met duurzaamheid in ons achterhoofd om zo de toekomst te beschermen van de wereld waar we wonen en spelen.