Luka 5
Csaba249774186
Maga a cipő 5 csillag. A problémám a mérettel volt. 26,2cm hosszú a lábam. A 43-as méret ennél a fazonnál rövidnek bizonyult. Hogy totál kényelmes legyen, kellett volna a 44-es. Nekem sokat számít, hogy ne legyen necces a hely a cipő orrában.





