Ciut za małe
KasiaK55027636
Są super jakości, ładny krój ale wg mnie za małe, kupiłam rozmiar S i są na bardzo szczupłe osoby, ciężko się je zakłada. Kupiłam długie legginsy S i są idealne, a te niestety wg mnie mniejsze niż rozmiar, chociaż bliżej mi do M nic XS to zwykle noszę S.





