20%-os kedvezmény a DEC20 kóddal

Legalább három teljes árú termék vásárlása esetén.* Vásárlás *További részletek

Álom a gyors sávban

Engedd szabadjára az álmaid, majd ragadd meg őket az új Mercuriallal, a Dream Speed sorozat első darabjával. Ezt a cipőt a sport leggyorsabb játékosainak, Cristiano Ronaldónak, Kylian Mbappének és Sam Kerrnek a története ihlette, akik a szupersztárságra irányuló ambícióikat Mercurialt viselve érték el. A Dream Speeddel te is felgyorsíthatod a céljaid elérését, és labdarúgós fantáziáidat valóra válthatod.

Cipőinspiráció

Mercuriallal a lábán Ronaldo 22 évesen megszerezte az első bajnoki címét a ligában. Egy évvel később a világ legjobb férfi labdarúgójának járó díjat vitte haza. Most az új Mercurial Dream Speedben pályára lépve még nagyobb célokat tűz ki maga elé.

Mbappé és Kerr az álmaikat generációnként csak egyszer előforduló ütemben valósítják meg. Mbappé mindössze 19 éves korában világbajnokságot nyert, Kerr pedig 24 éves korában lett az Aranycipő nyertese és a liga legértékesebb játékosa. Ebben a szezonban Mercurial Dream Speed cipőben játszva lőnek kapura, hogy még több ezüstneműt szerezzenek.

Cipőinnováció

A Mercurial Dream Speed 360 fokos Flyknit konstrukcióval öleli körül a lábad és ad szilárd illeszkedést. A tartós Flyknit szálaknak köszönhetően strapabíró felsőrésze vékony és könnyű, és olyan érzést ad, mintha mezítláb érnél a labdához. És mivel a Dream Speed Aerotrak lemezei lendítenek előre, a céljaid minden korábbinál gyorsabban körvonalazódhatnak.