Trained Podcast: Verbreed je horizon met David Epstein

    Coaching

    Doe ervaring op met verschillende vaardigheden, onderwerpen of sporten — in plaats van je te specialiseren in één ervan — en ontdek hoe je hierdoor grotere successen behaalt in je leven.

    Laatste update: 30 juni 2022
    Leestijd: 2 min.
    Waarom je je je vaardigheden moet verbreden, volgens auteur David Epstein

    'Trained' is een podcast over het nieuwste op het gebied van holistische fitness.

    Als je aan David Epstein, auteur van New York Times-bestsellers en sportwetenschappelijk journalist, vraagt naar zijn mening over het jaar 2020, zal hij zoiets antwoorden: het is dit soort van onvoorspelbare of ''gekke'' situaties die tot groei leiden, als je weet hoe je ermee om moet gaan. Dit leer je in deze aflevering van 'Trained'. Epstein spreekt via videochat met presentator Ryan Flaherty, Nike Senior Director of Performance, member van de Nike Performance Council en trainer van topatleten. Epstein legt uit waarom een klein beetje ervaring opdoen met van alles (sporten, onderwerpen, vaardigheden) beter is dan je specialiseren in één ervan, waarom succes niet lineair is of van je leeftijd afhangt en wat we onszelf kunnen afvragen om meer voldoening in het leven te vinden, binnen en buiten de sportschool.

    Heb je een vraag over mindset, beweging, voeding, herstel of slaap? Of heb je een suggestie voor een gast of onderwerp? Stuur een e-mail naar Ryan Flaherty op trained@nike.com, dan kijkt hij wat er mogelijk is.

    Voor het eerst gepubliceerd: 17 december 2020

    Gerelateerde verhalen

    De voordelen van stress en angst – en hoe je hun kracht kunt ontgrendelen, volgens dr. Chloe Carmichael

    Coaching

    Trained podcast: geen zorgen maar winst met Dr. Chloe

    Behaal je doelen met tips voor mentale training van CrossFit-atleet Chandler Smith

    Coaching

    Trained Podcast: ga de uitdaging aan met Chandler Smith

    NBA All-Star Jrue Holiday speelt defensieve mentale spelletjes

    Coaching

    Trained Podcast: Loop voorop met Jrue Holiday

    Hoe blijf je in het nu, volgens sportpsycholoog Graham Betchart

    Coaching

    Trained Podcast: Speel (en leef) in het moment met Graham Betchart

    Hoe je volgens Nike CEO John Donahoe kunt werken aan mentale gezondheid

    Coaching

    Trained podcast: investeer in je mentale welzijn met John Donahoe